Měřitelné zlepšení ve všech ohledech
Ptáte se sami, jestli se vám zavedení Já, číšník vyplatí? Máme pro vás několik nevyvratitelných argumentů, která vás přesvědčí o přínosech aplikace pro vaši restauraci:

Zrychlení provozu restaurace

Vaše restaurace pojede jako dobře namazaný stroj. Spoustu práce za vás udělá Já, číšník, takže se váš provoz celkově zrychlí.

Host nikdy nečeká

Není nic horšího, než nervózně čekající návštěvníci. S aplikací se sami obslouží, vás to bude stát méně námahy a všichni budou spokojení.

Jídlo se nevrací

Hosté si v aplikaci prohlédnou menu i s fotkami hotových jídel. Předem přesně budou vědět, co si objednají – nemají důvod jídlo vracet.

Zvýšení kvality personálu

Obsluha získá mnohem více času na obsluhu hostů. Tím pádem se zvýší kvalita služeb a péče o zákazníky poskočí na vyšší úroveň.

Minimalizace ztrát

Já, číšník vám ušetří peníze na provozu – omezíte náklady za zaměstnance, efektivněji rozdělí práci jednotlivým číšníkům.

Nepřicházíte o peníze

Peníze uspořené na provozu můžete dále investovat do zlepšení provozu, na reklamu a na budování jména značky.

Lepší využití kapacity

I když bude restaurace úplně plná, s několika zaměstnanci a díky naší aplikaci ji s přehledem zvládnete celou obsloužit.

Získání nových hostů

Aplikace Já, číšník zákazníky baví – budou k vám rádi chodit, protože se obslouží sami a jejich návštěva bude také účinnější.

Rychlá návratnost

Všechny výše uvedené benefity zaručují, že investice do aplikace Já, číšník se vám brzy vrátí a navíc s ní začnete více profitovat.

Zvýšení kvality restaurace

Spokojení zákazníci, spokojená obsluha, spokojení vy jako majitelé. Já, číšník dodá restauraci nový náboj a zvýší její kvalitu.

Ozvěte se nám

S Já, číšníkem je možné radikálně omezit náklady za zaměstnance, ztráty a zvýšit konkurenceschopnost provozu. Ozvěte se nám , ukážeme vám Já, číšníka blíž.

Vážený uživateli, tento web používá ke svému chodu soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies