Věděli jste jak to u nás funguje?

Není nám lhostejný osud našich oblíbených podniků. Víme, že většina restaurací nemá dostatečné rezervy na to, aby mohli přežít dobu jejich náhlého uzavření a udržet si zaměstnance.

Jak to funguje?

Zaregistrujete si svůj podnik na www.jacisnik.cz , zveřejníte svoji nabídku produktů a případné podmínky roznosu a rozvozu.

K přijímání objednávek potřebujete pokladní systém PEXESO , který si nainstalujete na jakékoliv vaše Android zařízení. Objednávky lze přijímat také na desktopovém systému AWIS .

Všechny platby kartou probíhají přes naši platební bránu, vy tak nemusíte nic sami zřizovat. Poplatek za platby kartou jsou 2 % a vyúčtování s převodem peněz stojí 250 Kč. Vyúčtování samotné můžete dělat jak často budete chtít, záleží jen na vás.

logo-awis logo-pexeso

V případě potřeby technika na instalaci a nastavení pokladního systému si účtujeme 650 Kč za hodinu, ale nemusíte se bát, instalaci zvládnete určitě i sami.

Zákazníci

Zaregistrujete se a přihlásíte v aplikaci jacisnik.cz na mobilu nebo webu. Vložíte svoji platební kartu, která je velmi důležitá pro bezkontaktní a bezpečné doručení.

Vyberete svůj oblíbený podnik, pokud u nás ještě není, vyplníte žádost o přidání podniku a my už si vše zařídíme.

Po přihlášení vidíte i ostatní hosty, kteří virtuálně navštěvují stejný podnik a můžete s nimi komunikovat tak, jak jste zvyklí ze sociálních sítí. Můžete jim také poslat drink a sejít se u virtuálního stolu přes videohovor. Díky videohovorům se také setkáte se svým číšníkem, nahlédnete do kuchyně a na další místa, které váš podnik bude nabízet.

Podmínky roznosu a rozvozu si určuje každý podnik sám. My poskytujeme platební bránu pro bezpečné platby a pokladní řídící systém a mobilní aplikaci Já, Číšník, který můžete využívat ZDARMA

Máte tak skvělou možnost jak si dát doma dobré jídlo s pitím a podpořit v době krize váš oblíbený podnik, do kterého se po opadnutí nouzového stavu můžete vráti

Vážený uživateli, tento web používá ke svému chodu soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies